10 סיבות מדוע כדאי לבחור בשיטת הבניה שלנו:

איכות הבניה – שיטת הבניה של "מבנה לכל" יוצרת מבנה הבנוי מקשה אחת. הבניה מתבצעת בעזרת תבנית יצוקה היוצרת חוזק מכני ועמידות גבוהה גם בפני רעידות אדמה. הבנייה הייחודית של יציקת המבנה בצורה זו, חוסכת בלאי והוצאות מיותרות על תיקונים ושיפוצים. התוצאה היא מבנה סימטרי, העשוי בתבניות מיוחדות, אשר מונעות תקלות כגון קירות עקומים ולא שווים, שבנוסף מעניקים למבנה מראה אסטטי ויוקרתי.

 

מהירות הבניה – זמן הבניה קצר בהרבה מבניה קונבנציונאלית.תוך שבעה חודשים יש לכם בית!

 

יתרון המחיר – המחיר ב"מבנה לכל" ידוע מראש לפי מחירוני החברה. ב"מבנה לכל" העלות הנקבעת מול הלקוח במעמד חתימת החוזה,היא העלות אותה ישלם, אין סעיף הוצאות בלתי צפויות שמחייבות בתשלום נוסף, אין תקלות אשר מייקרות את הבנייה בעשרות אחוזים כמו בבנייה קונבנציונלית, עלויות ההובלה, הביסוס, העמדת המבנה ושאר עלויות עבודת הפנים כלולות במחיר. במידה והלקוח מעוניין לשנות את מוצרי הפנים אותם הוא מקבל מהחברה, על הלקוח יהיה להוסיף רק ההפרש ולא מחיר מלא. הבתים הנבנים בחברתנו מוכרים במשכנתאות בכל הבנקים.

 

עמידה בלוחות זמנים – יציקת המבנה וכן מרבית הקונסטרוקציה, נעשים אצלנו במפעל – סביבה סטרלית, המאפשרת עבודה גם בתנאי חורף קשים. עובדה החוסכת עיכובים בלתי צפויים, איבוד ימי עבודה ומאפשרת עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש.

 

גמישות בתכנון ועיצוב הבית – ניתן לבנות כמעט בכל צורה אפשרית עפ"י רצון הלקוח בעזרת אדריכלי הבית של החברה. ב"מבנה לכל" מעניקים ללקוח מגוון רחב של אפשרויות עיצוב, בשיתוף החברות המובילות בתחומן  בארץ. בנוסף, ניתן לבצע הגבהות דקורטיביות ומרפסות. המבנה מגיע עם תשתיות לבניית קומה נוספת, מכל חומר רצוי.

                                                       

"הכל תחת קורת גג אחת" – ב"מבנה לכל" דואגים לכל: ריצוף, חלונות, דלתות ,מטבחים,  כלים סניטריים, צבע ועוד…

 אפשרויות אלו חוסכות לכם את הצורך בהתעסקות מול קבלני חוץ ואנשי מקצוע שונים כמו רצף, אינסטלטור, חשמלאי, צבעי, זגג וכדומה. ללקוח ניתנות מגוון רחב של אפשרויות עיצוב, בשיתוף החברות המובילות בתחומן בארץ כגון נגב, חרסה, מדגל, שריונית חסם ועוד. ב"מבנה לכל" דואגים שתקבל בית מוכן למגורים.

 

בנייה נקייה – הבניה נקיה מאוד ואינה משאירה לכלוך ופסולת באתר הלקוח, עובדה החוסכת את עליות פינוי הפסולת מאתר הבנייה, וכמו כן, את הצורך לגור מספר חודשים ב"אתר בניה", במקרה של תוספת יחידת בניה בחצר עם בית קיים.

 

בניה "ירוקה" החוסכת בהוצאות החשמל – המבנה מבודד ואטום לגמרי באמצעות חומר קלקר איכותי, בצפיפות הגבוהה ביותר. הבידוד מאפשר חימום וקירור מהיר וחוסך משמעותית באנרגיה, חיסכון באנרגיה שמשמעותו חיסכון בחשבון החשמל.

בניגוד לחומרי בידוד אחרים, קלקר הינו חומר שאינו מתכלה. לכן, אין צורך בשיפוץ הבידוד.

 

יתרון הניידות – למרות שהמבנה נראה כמבנה קבע לכל דבר, הרי שבשעת הצורך, המבנה נייד וניתן להעברה בכל עת בעלות מינימלית.

 

יתרון של ביטחון ובטיחות – בניית ממ"דים ב"מבנה לכל", נעשית בשימוש הידע והניסיון הנרחב של החברה בבניית ממ"דים. החברה שומרת על איכות ואמינות הממ"ד בהתאם לתקני הג"א (פיקוד העורף) . מתאים מאוד לישובי קו העימות.

 

רקע כחול